ATEM Mini Extreme
Tuotetiedot
Blackmagic Design ATEM MINI webtuotantoihin
Erittäin edullinen ja kätevä Atem Mini on käytettävissä joko sinällään tai Atem Software Controlin kanssa (tulee laitteen mukana).
Helppokäyttöinen ja monipuolinen Atem Mini soveltuu loistavasti esim. livestriimauksiin, Skype-esityksiin ja koulutusvideoihin. Laitteeseen saa kytkettyä neljä erillistä kameraa. Lukuisilla ominaisuuksilla varustettu Atem Software Control tuo syvyyttä ja ammattimaisuutta työskentelyyn.
Asiantuntijamme

Lauri Virkki
Project Manager
Vastaan Mediatraden projektien vetämisestä. Myös järjestelmäsuunnittelu kuuluu toimenkuvaani. Projektitehtävien lisäksi tunnen hyvin tuotantotekniikkaan liittyvät haasteet, työkalut ja työnkulut.
OsaamisalueetKuvaus, ohjelmatuotanto
+358201557720
lauri.virkki@mediatrade.fi

Mikko Leino
System Specialist
Vastaan perinteisistä videotuotantolaitteista ja -välineistä. Vastuullani on myös striimaus- ja web-tuotantoratkaisut.
OsaamisalueetKuvaus, audio, ohjelmatuontanto, striimaus
+358201557732
mikko.leino@mediatrade.fi